Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Ofset Baskı Kağıdı satış için
iyi kalite Ofset Baskı Kağıdı satış için
Müşteri yorumları
beyaz kraft kağıdı! Korku veren ürün, hızlı kargo, mükemmel fiyat .... Açıklandığı gibi, sorun yok! Teşekkürler

—— Stephen Smith

C1s kağıt, harika ürün ve güzel satışlar aldım. özellikle paket için.

—— Zoran Bozic

BMPAPER kaliteli bond kağıt ve zamanında çevrimiçi hizmetler sunarak iyi hizmetlere sahiptir. Her zaman onlarla her zaman iletişim kurabilirsiniz.

—— Hassane Alkara

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
BM Kağıt Paket Yöntemi

BM Kağıt Paket Yöntemi

kağıt paket yöntemi farklı çeşit özelleştirebilirsiniz, kağıt gibi, kağıt hantal, Jumbo rulo paketi veya müşteri gibi diğerleri paketlenmiş olabilir.

 • Üretim hattı
  bmpaper
  bmpaper
  bmpaper
  Giriş
  1. Yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon tonu aşan en büyük kaplamalı kağıt fabrikası
   
  2. Voith ve Mesto'dan 3 gelişmiş woodfree kaplamalı kağıt üretim hattı.
  3. 275 000 KW'lık bir güç istasyonuna sahip, bir öğütülmüş kalsiyum karbonat plakası, atık su
  arıtma tesisi ve 45.000DWT iki rıhtım.
  4. Toplam yatırım 3,68 milyar.
  5. 1.5 milyardan fazla, ISO14001 ile çevre koruma yatırımları ve ISO9001 vb.
 • OEM / ODM
  Farklı kağıt ve mukavva türlerine göre OEM ve ODM işini destekliyoruz.

  BMpaper yüksek kaliteli profesyonel teknisyenler ve gelişmiş modern üretim ekipmanları var.Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygun ve dünya çapında çeşitli pazarlarda büyük takdir edilmektedir.Yüksek donanımlı tesisler ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrol Toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.
  Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimiz sonucunda, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı kazanmıştır.
  Platform, yeni aşamalı Çin ürünleri işinde köklü olacak, daha iyi adapte olacak ve gelişecektir.

 • Ar-Ge

  2005 yılında kurulan firmanın Ar-Ge Merkezi, 2006 yılında İl Bilim ve Teknoloji Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş olan İl Mühendislik Teknik Ar-Ge Merkezi unvanını alarak 2009 yılında Mühendislik Teknoloji Araştırma Merkezi'nin testini almıştır. m2 ve 10 milyon RMB'lik bir yatırım olan Ar-Ge merkezi, yeni ürün ve teknolojinin geliştirilmesi, tanıtımı, sindirimi ve emilimi ile ilgilenmektedir. Amerika, İsveç, Hollanda'dan merkez, uluslararası düzeyde gelişmiş test aletleri ve ekipmanları tanıtıyor. Merkez, mühendislik koşullarına yönelik test koşullarına ve temel tesislerine sahiptir, yetenekli ve tecrübeli mühendislik teknolojisi uygulayıcılarını işe alır, yeni kaliteyi, yeni tekniği, kağıt yapım teknolojisi araştırma ve tasarım temelini ve araştırma bulgularının ticarileştirilmesinde bolca geçmiş ve tecrübe sahibidir ve kapsamlı mühendislik teknolojisini üstlenir. testleri.
  Merkez, kolejlerden, üniversitelerden ve bilimsel araştırma enstitüsünden uzman ve profesörlerden oluşan uzman rehberlik komitesi kuruyor. Komite, ilgili mühendislik teknolojik araştırma ve geliştirmesinin yıllık planlamasını gözden geçirme, ürün Ar-Ge, test ve pilot test programlarını değerlendirme ve bilimsel araştırmanın geliştirilmesinde aktif rol oynayan yeni ürünlerin pazarlama ve teknik danışmanlığı, pazarlama bilgilerinin sağlanmasından sorumludur. merkezin yeteneği ve seviyesi.

  Merkezde sahip olduğu yetenekli akaryakıt istasyonu ve yarı zamanlı personel eğitim organizasyonu, teknik değişim konferansı ve düzenli eğitim için yabancı teknolojik uzmanlar, ulusal ve uluslararası yüksekokullar, üniversiteler ve bilimsel araştırma enstitülerinden kıdemli yetenekler davet ediyor. Dışarıdan, merkez, bilimsel araştırma bulgularının sindirilmesi, emilmesi, güncellenmesi, ticarileştirilmesi ve standartlaştırılması, kurumsallaştırılması ve rutinleştirilmesi için etkili ve hızlı bir şekilde yetenek ve teknik alışveriş sağlar.
İletişim bilgileri
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Jane

Tel: 008613538883291

Faks: 86-20-87836757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)