Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD İletişim bilgileri

Sertifika
iyi kalite Ofset Baskı Kağıdı satış için
iyi kalite Ofset Baskı Kağıdı satış için
Müşteri yorumları
beyaz kraft kağıdı! Korku veren ürün, hızlı kargo, mükemmel fiyat .... Açıklandığı gibi, sorun yok! Teşekkürler

—— Stephen Smith

C1s kağıt, harika ürün ve güzel satışlar aldım. özellikle paket için.

—— Zoran Bozic

BMPAPER kaliteli bond kağıt ve zamanında çevrimiçi hizmetler sunarak iyi hizmetlere sahiptir. Her zaman onlarla her zaman iletişim kurabilirsiniz.

—— Hassane Alkara

Ben sohbet şimdi

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Adres : NO3766, Huangpu Doğu Yolu, Huangpu Bölgesi, Guangzhou Şehri, Çin
Fabrika adres : B Binası, Jinhao Endüstri Parkı, No.15 Guangshen NorthRoad, Huangpu Bölgesi, Guangzhou, Çin
WorkTime : 9:00-18:00(Beijing Saat)
İş telefonu : 86--02029051826(Çalışma Zamanı)   86--13538883291(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-20-87836757
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Ms. Jane
İş unvanı : International trade department
İş telefonu : 008613538883291
WhatsApp : +8613538883291
Skype : Janebmpaper
E-posta : Jane@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lily
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lily@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Elibby
İş unvanı : International trade department
E-posta : Elibby@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Yisa
İş unvanı : International trade department
E-posta : Yisa@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Libby
İş unvanı : International trade department
E-posta : Libby@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lynn
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lynn@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lucky
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lucky@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Nicole
İş unvanı : International trade department
E-posta : Nicole@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Daisy
İş unvanı : International trade department
E-posta : Daisy@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Sherry
İş unvanı : International trade department
E-posta : Sherry@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Michael
İş unvanı : International trade department
E-posta : Michael@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Summer
İş unvanı : International trade department
E-posta : Summer@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lin
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lin@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Wendy
İş unvanı : International trade department
E-posta : Wendy@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Cindy
İş unvanı : International trade department
E-posta : Cindy@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lico
İş unvanı : International trade department
E-posta : Licole@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Kelly
İş unvanı : International trade department
E-posta : Kelly@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lisa
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lisa@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lilium
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lilium@bmpaper.com
İletişim bilgileri
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Jane

Tel: 86--02029051826

Faks: 86-20-87836757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)