Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

 

2005 yılında kurulan Guangzhou bmpaper, ISO14001, 9001, SGS, FDA FSC vb. , fildişi tahtası, çizici kağıdı, kraft astar tahtası, test astarı, gri tahta, haber baskı kağıdı vb.

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

2005 yılında kurulan BM Kağıt, kağıt ve karton üretimi ve pazarlamasını entegre eden hızlı büyüyen bir kuruluştur.On yıllık çaba ve geliştirmeden sonra, şimdi Çin'in önde gelen karton üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri haline geldik.Çin'deki birçok güçlü araştırma enstitüsü ile her zaman çok nazik bir ilişki sürdürüyoruz, yurtiçinde ve yurtdışında Kağıt ve karton pazarında yüksek itibarın tadını çıkarıyoruz.

 

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTDGUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

Fabrikamız, endüstriyel kağıt, kültürel kağıt ve giysi kağıdı dahil olmak üzere Çin'deki çoğu kağıt ve karton türünü formüle etmeye odaklanmaktadır.Profesyonel üretim tesisleri ile beyaz bond kağıt, jumbo rulo kağıt, ofset baskı kağıdı, kaplamasız woodfree kağıt, yazı kağıdı rulosu, gıda sınıfı beyaz kraft kağıt, kraft liner kağıt, parlak kuşe kağıt, mat gibi ana kağıt ve kartonları yapabilmekteyiz. kağıt, kaplamalı dubleks karton, gri kağıt karton, lwc kağıt, çizici kağıt rulosu, C1S sanat kağıdı, C2S sanat kağıdı, karton .vb. Ürettiğimiz ürünler neredeyse Çin'de üretilebilen kağıt fabrikalarının çoğunu kapsıyor.Biz çok profesyoneliz ve doğrudan daha az miktara ihtiyaç duyan müşteriler için kullanılabilecek çeşitli daha az ve küçük profesyonel ambalajlarda tam deneyime sahibiz.Bazı gazetelerimiz bazı ülkelerde pazar lideridir.Müşterilerimizin özel gereksinimlerine göre ürünlerimizi çeşitli ambalajlarda tedarik edebiliyoruz.Şu anda tüm dünyada yaklaşık 60 ülke ve bölgeye ihraç edilen 50'den fazla çeşit kağıt ve karton üretiyoruz.

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

BM kağıt, denizaşırı müşteriler için hizmetten sorumlu özel bir profesyonel departmana sahiptir.BMpaper'da kalite ve hizmet her zaman en önemli konudur.Talep üzerine sağlanan veriler ve örnekler dahil olmak üzere eksiksiz hizmet seti sunuyoruz.

 

BM kağıdının misyonu: "Yeşil dünyaya odaklanın, dünya çapında kağıt ve kartona hizmet edin";

İlkemiz: '' Dürüstlüğü Koru, İlerleme, Dünyaya Hizmet Et ''.Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti ve en rekabetçi fiyatları sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Müşterilerimizi ve piyasayı sarma şeklimiz budur.

 

Fırsat ve alan verilirse, size tüm avantajlarımızı gösterir ve birlikte büyümemize izin verirdik.Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane iş ilişkileri kurabileceğimize inanıyoruz.


GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

  • 2005 BM kuruldu
  • 2006 Obtianed ISO14001. ayrıca ISO9001 ödülü aldı.
  • 2007 BMteam'in kuruluşu.
  • 2007,% 70 oranında dramatik bir gelir artışı sağladı, lider domestice servis sağlayıcısı oldu
  • 2007 yeşil ortak oldu.
  • 2008 bugüne kadar hızlı gelişmeye devam ediyor
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : BMPAPER

No. Çalışanları : 1000~2000

Yıllık satış : 500-1000million

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 30% - 40%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Sertifikalar